4 Haziran 2010 Cuma

terör=israil

Sinirlerim çok bozuk. Etrafıma yansıtmamak için çok çaba harcadım. Ne zamandır yazayım yazayım diyorum kendimi toparlayamadım. Şimdi yazıyorum.

Terörist köpekler 6 askerimizi şehit etti. Aynı gece aşağılık İsrail köpekleri Gazze'ye yardım götüren sivil bir Türk gemisine saldırdı ve 9 Türk sivili öldürdü. Bu iki olayın bir tesadüf olmadığının fazlasıyla açık olduğuna inanıyorum. Gemi saldırısını İsrail planlı bir şekilde yaptı. Türkiye'nin tepkilerini yumuşatabilme düşüncesiyle öncesinde de askerlerimizin üstüne Kürtçü teröristleri saldı.

Amaç şudur:
Biz İsrail'den ne satın alıyoruz? Silah. Ne silahı? Anti-terör silahları. Bu ne demektir? İsrail'in Kürtçü terörizme ihtiyacı var demektir. Eğer kürtçü terör yoksa Türkiye bu silahları almaz. Türk parası İsrail'e para gitmez. İsrail bir taraftan kürtçü teröristleri besleyecek ki onlara karşı kullanılmak üzere bize silah satabilsin. İşte İsrail gemi saldırısından önce askerlerimizi kürtçü teröristlere öldürttü ki bize onların silahlarına ihtiyacımız olduğunu hatırlatsın ve olası tepkilerin dozunu düşürsün. Bu plan tutmadı. Ve çok büyük bir öfke çıktı. Hatta bir çoğu artık hem kürtçü teröristleri hem İsrail'i aynı kefeye koyuyor. Bir çoğu da artık uyanıp gerçekleri görmeye başladı.

İşin başka bir boyutu daha var.
Bu işten maalesef yine en karlı çıkan RTE oldu. Ne zaman siyasi arenada bir olumsuzlukla karşılaşsa imdadına İsrail yetişiyor. İsrail'e bağırıp çağırıyor ve takdirleri topluyor. Daha evvel yerel seçimler vardı. RTE Davos'ta van minit diye bir bağırdı kahraman oldu. Yerel seçimlerde önemli illeri gene götürdü. Gerçi İstanbul'da elektrik kesintileri gibi şaibeler de olmuş da onu bilemem.

Sonra CHPnin başına halkın çok sevdiği Kemal Kılıçdaroğlu geçti. RTE ve türbangiller telaşlandı. Dürüstlüğü ile ön plana çıkmış olan bu kişi bal tutup parmağını yalayan badem bıyıklıları fazlasıyla endişelendirdi. Ancak gel gör ki terör ülkesi İsrail yine rte'nin imdadına yetişti. Akdeniz'de öyle aşağılık öyle insanlık dışı öyle şerefsiz bir katliam yaptı ki rte'ye gün doğdu. Artık haberlerde Kılıçdaroğlu yok. RTEnin -ben de itiraf etmek zorundayım- son derece haklı, yerinde veryansınları var. Lafla peynir gemisi yürümez. Söyledikleri yerini bulmazsa, İsrail'e ceza gelmezse, kanımız yerde kalırsa bunda rte'nin de payı olacaktır. Her gündemin kolayca unutulduğu ülkemde bu sefer öyle olmayacağını ümit ediyorum. Gereken her şey yapılmalı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder